logo

Potrzebujesz informacji? Zadzwoń do
naszych salonów
ZASPA 58 557-43-93

Bezpłatne badanie wzroku podczas doboru soczewek - W salonach w GdańskuOferujący oryginalne soczewki kontaktowe, płyny i akcesoria.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów optycznych mieszczących się w Gdańsku. Podczas pierwszego doboru soczewek przeprowadzamy bezpłatne badanie wzroku, dzięki czemu uzyskują Państwo pewność, czy dane soczewki są dla Państwa odpowiednie oraz w jakiej kondycji obecnie są oczy. Mimo tego, że mogą Państwo nie zauważać różnicy w widzeniu mogą postępować różnego typu zmiany w oku - stąd też zachęcamy do przeprowadzania rutynowych kontroli wzroku. W naszych salonach mogą Państwo dokonać rutynowego bezpłatnego badania wzroku- zachęcamy serdecznie.

Szeroki wybór soczewek kontaktowych Johnson&Johnson

dwutygodniowe 6szt.
jednodniowe 10szt.
jednodniowe 30szt.
ACUVUE OASYS, ACUVUE TRU EYE,
ACUVUE MOIST, ACUVUE ADVANCE
ACUVUE MOIST FOR ASTYGMATISM

SOCZEWKI OKULAROWE

Soczewki progresywne o tradycyjnej konstrukcji, zapewniające zwiększoną ostrość widzenia na wszystkie odległości, organiczne z powłokami antyrefleksyjnymi, które zwiększają kontrast widzenia, a jednocześnie utwardzają soczewki. Występują w różnych grubościach w zależności od mocy szkieł, są jednocześnie lekkie i bezpieczne. W naszej ofercie występują także szkła dla najmniejszych klientów, które mogą być super cienkie i bardzo wytrzymałe. HOYA, JZO, RODENSTOCK, JAJ KUDO, ESSILOR.